قیمت تمام شده سقف کشسان یا کششی با نصب

قیمت تمام شده سقف کشسان یا کششی با نصب

در برآورد قیمت سقف کشسان چندین آیتم نقش تعیین کننده ای دارند که در متن ذیل به شرح آن ها میپردازیم :

اولین قدم در محاسبه قیمت سقف کشسان برآورد مساحت مستطیل محیط شده سقف با توجه به تعرفه هرکدام از انواع سقف کششی باشد. سپس همان طور که در مقاله " سقف کشسان چیست؟ " به آن اشاره کردیم، یک پروفیل آلومینیومی دور تا دور محیط سقف را احاطه می کند که محاسبه متراژ آن، آیتم دوم در برآورد قیمت سقف باریسول می باشد.
 آیتم دیگر محاسبه هزینه دستمزد نصب سقف کشسان می باشد که به عواملی از قبیل نوع سقف یا دیوار سازه ای پشت کار ( کناف، رابیتس گچ، رابیتس سیمان، چوب، کاشی و ... ) ، ارتفاع کف تا محل مورد نظر نصب سقف کاذب کشسان، نوع نورپردازی مورد انتخاب کارفرما و خاص بودن فرم هندسی سقف یا دیوار مورد نظر بستگی دارد. 
کارشناسان فروش شرکت نقش مهراز با توجه به نوع متریال انتخابی کارفرما در انواع سقف های کششی اعم از نیمه شفاف، براق، مات و یا چاپی نورپردازی مناسب سقف کشسان را مطابق با سلیقه کارفرما پیشنهاد داده و برآورد هزینه آن را انجام می دهند.
شرکت نقش مهراز به عنوان نماینده رسمی شرکت PONGS  آلمان، محصولات سقف کشسان این شرکت را در سراسر ایران نصب و پشتیبانی می نماید. از این رو هزینه ایاب و ذهاب در پروژه ها باتوجه به اختلاف مسافت شهر محل پروژه با نزدیکترین دفتر نقش مهراز محاسبه میگردد.
همچنین هزینه ساخت زیرسازی اقلام ترکیبی با سقف کاذب کشسان اعم از تهویه، دتکتور، لوستر، هالوژن، چراغ سقفی و ... در لیست قیمت شرکت نقش مهراز موجود می باشد که می توانید جهت دریافت آن با دفاتر این مجموعه تماس حاصل نمایید.
 

مرجع :