مقالات

 • Totem Group
  Totem Group

  پارچه ها و مبلمان PONGS در نمايشگاه TMT بلغارستان در غرفه TOTEM Group بسيار جذاب و خيره کننده بود. در رخداد بين المللي منسوجات، ماشين آلات و جديدترين فناوري ها در نمايشگاه TMT در صوفيا پايتخت بلغارستان، TOTEM Group آخرين مفاهيم در زمينه چاپ را به نمايش گذاشت. مبلمان و منسوجات Pongs نيز در غرفه به خوبي ارائه شد.

  6 آذر ماه 1397
 • تولد دوباره ويلا لانتز
  تولد دوباره ويلا لانتز

  تنفس زندگي تازه در بناي تاريخي با PONGS برند پيتر لاتن باخ تاکيد مي کند "ما مي خواهيم ويلاي لانتز را به شکوه زمان هاي قديم برگردانيم. به اين منظور، عمارت به طرز گسترده اي بازسازي خواهد شد و در تعاملي نزديک با شهر دوسلدورف به عنوان بناي يادبود نگهداري خواهد شد. ويلاي لانتز بايد با برازندگي تاريخي خود حفظ شود."

  29 آبان ماه 1397
 • ابزار رنگ
  ابزار رنگ

  مراقبت از ابزار کار شما، نکته مهم و قابل توجهی است، زیرا با همان ابزار است که می توانید یک رنگ آمیزی شگفت انگیز در پروژه بعدی تان اجرا کنید.

  10 مرداد ماه 1397
 • چرا معماران و طراحان داخلی سقف کشسان را می پسندند؟
  چرا معماران و طراحان داخلی سقف کشسان را می پسندند؟

  استفاده از سقف کشسان برای فضاهای داخلی مینیمالیستی اکیدا توصیه می شود. سقف کشسان براق فضاهای کوچک را بزرگتر جلوه می دهد، در حالی که سقف های مات پارچه ای می توانند برای هر هدف دیگری روی دیوار یا سقف اجرا شوند. برای یک اتاق بزرگ ما یک راه حل بی نقص ارائه می دهیم، پارچه های دسکور آکوستیک با قابلیت چاپ.

  29 خرداد ماه 1397
 • سقف کشسان و حل مشکل طراحی داخلی استخر ها
  سقف کشسان و حل مشکل طراحی داخلی استخر ها

  سقف کشسان یک محصول کاملا مناسب برای فضاهایی شامل استخر، حمام گرم و دیگر منابع با رطوبت بالا و بخارات شیمیایی مانند کلر و برم می باشد.

  8 خرداد ماه 1397
 • پارچه: خالق آجرها
  پارچه: خالق آجرها

  در بخش اول، پارچه هاي درخشان در سقف توزيع يکنواخت نور را ايجاد مي کنند و نقش القاي حس و ظاهر مدرن را دارند. اين سقف و نورپردازي آن به بهبود جلسات و شرايط کاري کمک مي کند و همچنين فضاي اتاق را آکوستيک مي کنند. در بخش دوم، يک ديوار پوشانده شده با پارچه هاي PONGS در اتاق استراحت براي کيفيت استراحت بهتر و فضاي قابل توجه بهتر وجود دارد.

  1 خرداد ماه 1397
 • قابلیت باز و بست سقف باریسول
  قابلیت باز و بست سقف باریسول

  قابلیت باز و بست سقف باریسول یکی از ویژگی های پر اهمیت این سقف کاذب می باشد. زیرا امکانات بسیاری را برای کاربران خود فراهم می کند.

  21 بهمن ماه 1396
 • تفاوت آسمان مجازی و سقف کشسان
  تفاوت آسمان مجازی و سقف کشسان

  آسمان مجازی نوعی سقف کاذب از جنس طلق و یا پلکسی بوده که بصورت تایل های 30*30 یا 60*60 و در انواع طرح های چاپی (آسمان، طبیعت و...) در بازار مصالح ساختمانی دکوراتیو در دسترس می باشد. این سقف ها سال ها انتخاب مردم به عنوان سقف سرویس بهداشتی، حمام و ... بوده است. تکنولوژی سقف کشسان به عنوان سقف کاذب روز دنیا به رفع معایب آسمان مجازی پرداخته است.

  15 بهمن ماه 1396