مقالات

 • Silencio این بار متفاوت
  Silencio این بار متفاوت

  راه حلي سريع و در عين حال کارآمد براي تعادل صداهاي مزاحم و تقويت صداي فراگير

  21 شهریور ماه 1398
 • سقف کشسان دسکور چاپی دیجیتال
  سقف کشسان دسکور چاپی دیجیتال

  نقوش و تصاویر به صورت دیجیتال با ابعاد بزرگ بر روی سقف کشسان PONGS چاپ شده اند و سپس با استفاده از سیستم نوآورانه دسکور نصب شده اند.

  7 شهریور ماه 1398
 • چگونگی روند پیشنهاد در طراحی سقف و جانمایی سقف کشسان در پروژه ها توسط نقش مهراز
  چگونگی روند پیشنهاد در طراحی سقف و جانمایی سقف کشسان در پروژه ها توسط نقش مهراز

  در دنیای معماری، جانمایی درست عناصر موضوع ساده ای نیست. انتخاب مصالح، چیدمان آن ها و کنار هم قرار گرفتن درست آن ها در محیط است که چرایی استفاده از متریال های مختلف را توجیه می کند.

  22 فروردین ماه 1398
 • مروری بر تاریخ معاصر، از تاریخ هنر به شبکه های اجتماعی
  مروری بر تاریخ معاصر، از تاریخ هنر به شبکه های اجتماعی

  تصاویر برای فریب دادن حواس با فضا بازی می کنند، برای تحریک احساسات قوی و تشویق بازدیدکنندگان برای اظهارنظر. در تحلیل واقعیت، جامعه امروز در مقابل آینه قرار گرفته است. قبل از ریکوئنکو، هیچ عکاسی جرات بیان مرز جنون تا نبوغ عصر ما را با خلاقیت، صحنه سازی و عکاسی نداشت. در هر کدام از عکس ها، محل قرارگیری تصویر به اندازه روایت مهم است. هر جعبه با ارتفاع تقریبا 4متر، بیش از دو و نیم پا عرض وعمیق با یک پنجره کوچک که از طریق آن شبیه سازی ها از بیرون دیده می شود.

  18 فروردین ماه 1398
 • Totem Group
  Totem Group

  پارچه ها و مبلمان PONGS در نمايشگاه TMT بلغارستان در غرفه TOTEM Group بسيار جذاب و خيره کننده بود. در رخداد بين المللي منسوجات، ماشين آلات و جديدترين فناوري ها در نمايشگاه TMT در صوفيا پايتخت بلغارستان، TOTEM Group آخرين مفاهيم در زمينه چاپ را به نمايش گذاشت. مبلمان و منسوجات Pongs نيز در غرفه به خوبي ارائه شد.

  6 آذر ماه 1397
 • تولد دوباره ويلا لانتز
  تولد دوباره ويلا لانتز

  تنفس زندگي تازه در بناي تاريخي با PONGS برند پيتر لاتن باخ تاکيد مي کند "ما مي خواهيم ويلاي لانتز را به شکوه زمان هاي قديم برگردانيم. به اين منظور، عمارت به طرز گسترده اي بازسازي خواهد شد و در تعاملي نزديک با شهر دوسلدورف به عنوان بناي يادبود نگهداري خواهد شد. ويلاي لانتز بايد با برازندگي تاريخي خود حفظ شود."

  29 آبان ماه 1397
 • چرا معماران و طراحان داخلی سقف کشسان را می پسندند؟
  چرا معماران و طراحان داخلی سقف کشسان را می پسندند؟

  استفاده از سقف کشسان برای فضاهای داخلی مینیمالیستی اکیدا توصیه می شود. سقف کشسان براق فضاهای کوچک را بزرگتر جلوه می دهد، در حالی که سقف های مات پارچه ای می توانند برای هر هدف دیگری روی دیوار یا سقف اجرا شوند. برای یک اتاق بزرگ ما یک راه حل بی نقص ارائه می دهیم، پارچه های دسکور آکوستیک با قابلیت چاپ.

  29 خرداد ماه 1397
 • سقف کشسان و حل مشکل طراحی داخلی استخر ها
  سقف کشسان و حل مشکل طراحی داخلی استخر ها

  سقف کشسان یک محصول کاملا مناسب برای فضاهایی شامل استخر، حمام گرم و دیگر منابع با رطوبت بالا و بخارات شیمیایی مانند کلر و برم می باشد.

  8 خرداد ماه 1397