مقالات

 • چرا معماران و طراحان داخلی سقف کشسان را می پسندند؟
  چرا معماران و طراحان داخلی سقف کشسان را می پسندند؟

  استفاده از سقف کشسان برای فضاهای داخلی مینیمالیستی اکیدا توصیه می شود. سقف کشسان براق فضاهای کوچک را بزرگتر جلوه می دهد، در حالی که سقف های مات پارچه ای می توانند برای هر هدف دیگری روی دیوار یا سقف اجرا شوند. برای یک اتاق بزرگ ما یک راه حل بی نقص ارائه می دهیم، پارچه های دسکور آکوستیک با قابلیت چاپ.

  29 خرداد ماه 1397
 • سقف کشسان و حل مشکل طراحی داخلی استخر ها
  سقف کشسان و حل مشکل طراحی داخلی استخر ها

  سقف کشسان یک محصول کاملا مناسب برای فضاهایی شامل استخر، حمام گرم و دیگر منابع با رطوبت بالا و بخارات شیمیایی مانند کلر و برم می باشد.

  8 خرداد ماه 1397
 • پارچه: خالق آجرها
  پارچه: خالق آجرها

  در بخش اول، پارچه هاي درخشان در سقف توزيع يکنواخت نور را ايجاد مي کنند و نقش القاي حس و ظاهر مدرن را دارند. اين سقف و نورپردازي آن به بهبود جلسات و شرايط کاري کمک مي کند و همچنين فضاي اتاق را آکوستيک مي کنند. در بخش دوم، يک ديوار پوشانده شده با پارچه هاي PONGS در اتاق استراحت براي کيفيت استراحت بهتر و فضاي قابل توجه بهتر وجود دارد.

  1 خرداد ماه 1397
 • قابلیت باز و بست سقف باریسول
  قابلیت باز و بست سقف باریسول

  قابلیت باز و بست سقف باریسول یکی از ویژگی های پر اهمیت این سقف کاذب می باشد. زیرا امکانات بسیاری را برای کاربران خود فراهم می کند.

  21 بهمن ماه 1396
 • تفاوت آسمان مجازی و سقف کشسان
  تفاوت آسمان مجازی و سقف کشسان

  آسمان مجازی نوعی سقف کاذب از جنس طلق و یا پلکسی بوده که بصورت تایل های 30*30 یا 60*60 و در انواع طرح های چاپی (آسمان، طبیعت و...) در بازار مصالح ساختمانی دکوراتیو در دسترس می باشد. این سقف ها سال ها انتخاب مردم به عنوان سقف سرویس بهداشتی، حمام و ... بوده است. تکنولوژی سقف کشسان به عنوان سقف کاذب روز دنیا به رفع معایب آسمان مجازی پرداخته است.

  15 بهمن ماه 1396
 • سقف کشسان به عنوان سازه های نمایشگاهی
  سقف کشسان به عنوان سازه های نمایشگاهی

  غرفه سازی همیشه از دغدغه های اصلی شرکت ها و مجموعه هایی که خواهان حضور در نمایشگاه های مختلف هستند، بوده است. برای ارائه بهترین راه حل، استفاده از سقف کشسان به عنوان سازه های نمایشگاهی توصیه می شود. حال در این مقاله به بررسی چرایی این موضوع می پردازیم.

  5 بهمن ماه 1396
 • استاندارد تهیه و نصب سقف کشسان بخش دوم
  استاندارد تهیه و نصب سقف کشسان بخش دوم

  سازه سقف کشسان از جنس آلومینیوم با روکش رنگ الکترو استاتیک می باشد که از خوردگی و واکنش شیمیایی آن با صفحات کشسان در فضاهایی نظیر استخر، سرویس بهداشتی و همچنین در اقلیم هایی با درصد رطوبت محیطی بالا نظیر مناطق شمالی و جنوبی کشور جلوگیری می کند.

  2 بهمن ماه 1396
 • استانداردهای تهیه و نصب سقف کشسان بخش اول
  استانداردهای تهیه و نصب سقف کشسان بخش اول

  در صنعت ساختمان سراسر دنیا استانداردهای شناخته شده و قابل اعتمادی از قبیل DIN اروپا وجود دارد که رفتار محصولات مورد استفاده در ساختمان را بررسی می کنند. رفتارهای حائز اهمیت در این صنعت عبارت اند از واکنش این مواد به آتش، انتشار فلزات سنگین، ثبات ابعاد در معرض رطوبت، مقاومت در برابر حرارت، ثبات رنگ در برابر نور، مقاومت شکست و ...

  29 دی ماه 1396