کاربرد سقف کشسان در استخر

کاربرد سقف کشسان در استخر

ویژگی های منحصر به فرد سقف کشسان این متریال را انتخابی مناسب به عنوان سقف کاذب استخر نموده است. در ادامه به معرفی این ویژگی ها می پردازیم :
با توجه به رطوبت بالا، بخار آب و گاز کلر موجود در استخر، انتخاب یک سقف کاذب مناسب همواره از دغدغه های اصلی کارفرمایان می باشد. سقف کشسان در مقابل عوامل قید شده مقاوم بوده و هیچگونه تغییر حالت و یا تغییر رنگی به مرور زمان در آن ایجاد نمی گردد، علاوه بر اینکه باتوجه به تنوع رنگ و انواع مدل این سقف کاذب، به اولین و بهترین انتخاب کارفرمایان برای پوشش سقف استخرها شده است.
سقف کششی که در ایران با نام سقف باریسول شناخته شده است قابلیت ترکیب با انواع نورپردازی از قبیل بک لایت، نورهای تزئینی فیبرنوری، کریستال های سوارفسکی و ... را دارد، از این رو  ایجاد نورپردازی های مدرن و آرامش بخش در فضای استخر با این سقف امکان پذیر است.
ویژگی دیگر سقف کشسان باریسول نصب آسان آن می باشد. این سقف در متراژهای بالا بدون نیاز به عملیات تخریب و ایجاد گرد و غبار در زمان بسیار کوتاهی نسبت به سایر سقف های کاذب نصب می گردد.
قابلیت باز و بست مجدد سقف کششی باعث می شود تا در صورت ایجاد هر گونه مشکل در تاسیسات پشت آن، به آسانی و بدون آسیب به سقف کاذب مشکل ایجاد شده برطرف گردد.
در انواع براق سقف کشسان، انعکاس تصویر آب در سقف زیبایی خاصی به فضا می بخشد و همچنین باعث بزرگتر جلوه دادن فضا می گردد. همچنین با وجود تنوع بسیار بالا در انتخاب طرح و عکس سقف کششی چاپی، می توان طیف گسترده ای از سلایق را پوشش داد.
هم اکنون به مشاهده برخی از نمونه کارهای اجرا شده سقف کشسان در استخر توسط شرکت نقش مهراز بپردازید :
 

مرجع :