رنگ تیکوریلا بی ضرر برای انسان

رنگ تیکوریلا بی ضرر برای انسان

تیکوریلا با هدف توجه به تولید محصولات دوست دار محیط زیست ساخته شده از مواد خام گیاهی و تجدید پذیر اقدام به عرضه نسل سوم محصولات خود نموده است تا راه را برای آینده ای پاک هموار سازد. روند توسعه تولید این محصولات هنوز در مراحل اولیه است و اهداف نسل سوم تولیدات رنگ تیکوریلا به زودی به واقعیت می پیوندد.
در حال حاضر نسل دوم رنگ های تیکوریلا (رنگ های پایه آب) همواره بر بازار مصرف حکمرانی می کند ، برای رنگ آمیزی دیوار و کف در فضاهای داخلی و خارجی در کاربری های مسکونی، تجاری، اداری، درمانی، تفریحی، ورزشی و . . .  از رنگ های پایه آب استفاده می شود، اما توسعه این محصولات دیگر پاسخگوی نیاز های گسترش یافته ی دنیای امروز نیست، زیرا مسائل مربوط به سلامت و محیط زیست به طرز فزاینده ای در فرآیند تولید نقش دارند.
محصولات پایه آب تیکوریلا سهم بزرگی از فروش این شرکت را در شمال ایران به خود اختصاص می دهند.کارشناسان فنی نقش مهراز ضمن بررسی نیاز های پروژه به ارائه پیشنهاد تخصصی مصرف صحیح از پوشش های دیگر تیکوریلا در عناصر معماری پروژه های ساختمانی می پردازند.
گفتنی است اکثر آب محلول در رنگ های پایه آب بعد از مدتی تبخیر می شود. البته شایان ذکر است انتخاب مواد خام و شیمیایی مورد استفاده در محصولات تیکوریلا به گونه ای تنظیم می شود که تغییرات اقلیمی در گذر زمان تاثیری روی محصول نداشته باشد ، درنتیجه جهت پایداری طولانی مدت رنگ در فضای باز و نمای ساختمان و همچنین مصنوعات چوبی از قبیل نمای چوبی، کفپوش چوبی، آلاچیق ، نیمکت و فراورده های بتنی شامل نمای سیمانی ، مبلمان بتنی ،کف پوش های بتنی و . . . با شبیه سازی محیط خارجی تابع تغییرات دما ، بارش برف و باران و تابش اشعهUV  این عناصر مورد آزمایش قرار می گیرند تا همواره محصولات مناسب ، تابع این اصل اساسی تقدیم سرمایه گذاران صنعت ساختمان گردد.
 

مرجع : https://www.tikkurila.com/